• Spotkanie z policjantami

• W trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków zaprosiliśmy do naszego przedszkola Policjantów, którzy przypomnieli dzieciom o podstawowych zasadach zachowania w różnorodnych sytuacjach. Policjanci zaprezentowali dzieciom krótką bajkę edukacyjną pt. „Bezpieczne zachowania”, której bohaterem był sierżant Poli. Sympatyczny miś uczył dzieci, jak należy postępować w sytuacjach,
            gdy grozić może im  niebezpieczeństwo. Sierżant Poli przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego przechodzenia przez przejście, jaki numer wybrać, aby wezwać pomoc oraz jak należy się zachować, gdy zaczepia nas obca osoba. Przedszkolaki z uwagą słuchały zaproszonych gości oraz wykazały się bogatą wiedzą na temat zasad bezpieczeństwa.

Zapraszamy do obejrzenia bajki: https://www.youtube.com/watch?v=YZOw6JvT5Ug

• Noworoczne spotkanie z muzyką

• Nasze przedszkolaki wkroczyły w Nowy Rok przy akompaniamencie znanych utworów muzycznych podczas audycji „Karnawałowe rytmy”. W czasie  spotkania dzieci uczestniczyły w zabawach rytmicznych, miały okazję słuchania piosenek dotyczących zbliżającego się Dnia Babci i Dziadzia oraz poznały sylwetkę wybitnego kompozytora Jana Sebastiana Bacha.

• Wigilia w grupie III

• Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dniu w roku, na który czekamy i bardzo uroczyście przeżywamy go w naszym przedszkolu. „Leśne ludki” podczas zajęć poznawały bożonarodzeniowe tradycje i zwyczaje. Ważnym elementem budowania świątecznego nastroju był uroczysty obiad wigilijny. Dzieci dzieliły się opłatkiem i składały sobie świąteczne życzenia, a następnie zjadły tradycyjne wigilijne potrawy.