• Otwarcie placu zabaw przy naszym przedszkolu

• Szczera radość najlepszą oceną...

Wszystkim doskonale wiadomo, że nie ma nic bardziej szczerego i bezinteresownego niż dziecięcy uśmiech.

4 sierpnia 2022 roku Pani Dyrektor naszego przedszkola dokonała uroczystego otwarcia nowego palcu zabaw. W otwarciu placu wzięły udział wszystkie przedszkolaki i ich panie. Na uroczyste otwarcie został zaproszony Przewodniczący Rady Osiedla Baranówka IV. Przedszkolaki długo czekały na nowy plac zabaw, nic więc dziwnego, że na twarzach dzieci widniał zachwyt i wielka radość z nowych, atrakcyjnych urządzeń zamontowanych w ogrodzie przedszkolnym. Wreszcie nadszedł czas na oficjalne otwarcie. Przecięcia wstęgi dokonali kolejno, pani Dyrektor Przedszkola i przedstawiciel Przedszkolaków. Następnie pani dyrektor przypomniała regulamin bezpiecznego korzystania z urządzeń znajdujących się na placu zabaw. Piękna pogoda pozwoliła dzieciom nacieszyć się zabawą na nowym placu zabaw. Wszystkim którzy przyczynili się do powstania nowego obiektu serdecznie dziękujemy.