• Tygryski najbardziej lubią brykać ... w zagrodzie "Szmer"

• Dzisiaj dzieci miały niewątpliwą przyjemność uczestniczyć w zajęciach plenerowych w prawdziwym gospodarstwie rolnym w Godowej. Dzień upłynął na spotkaniach ze zwierzętami - królikami, owcami, kozami, końmi... Przedszkolaki zasadziły pomidory, zrobiły z gliny figurki kotków, a nawet doiły "krowę"! Były też przejażdżki pociągiem i konną furmanką. Nie zabrakło gier i zabaw w mniejszych i większych grupach. A tłem były piękne podkarpackie krajobrazy. Wszystko widać na zdjęciach.

• Brykające Tygryski dziękują Rodzicom

• Zgodnie z przedszkolną tradycją w maju dzieci zapraszają swoje Mamusie i Tatusiów by ich w szczególny sposób uhonorować. Tegoroczne spotkanie najstarsze przedszkolaki uświetniły przedstawieniem, w któym bohaterowie bajek składały życzenia z okazji Dnia Mamy i Taty. Występ uświetnił pokaz tańca, a na koniec dzieci wręczyły rodzicom upominki.

• Brykające Tygryski i Odkrywcy w teatrze

• Dzisiaj aktorzy teatru KULTURESKA zaprosili przedszkolaki do udziału w przygodzie, której scenerią były dachy i kominy miasta. Byłoby to fantastyczne miejsce dla bohaterów sztuki - ptaków, gdyby nie smog... W trakcie interaktywnego musicalu dzieci razem ze skrzydlatymi przyjaciółmi "badały" przyczyny i naturę tego groźnego zjawiska. Spektakl był bardzo kolorowy, pełen uroczych piosenek i zabawnych sytuacji, które wzbudzały salwy śmiechu na widowni. To była świetna lekcja ekologii!

• ROWEROWY MAJ

• Z początkiem maja nasze przedszkole rozpoczęło udział w kampanii "Rowerowy Maj 2023", która potrwa do końca miesiąca i promuje proekologiczne postawy oraz aktywność fizyczną.

Serdecznie zapraszamy do zabawy i zachęcamy do wybierania aktywnego środka transportu podczas podróży do przedszkola. Z aktywnego wypoczynku można także korzystać w dowolnym czasie w ciągu dnia. Dzięki codziennym dojazdom do przedszkola, dzieci rozpoczynają dzień wysiłkiem fizycznym kształtując zdrowe nawyki.

Aktywne dzieciństwo to fundament zdrowia- zachęcamy do udziału w kampanii !!!