• Będzie zdrowo i zielono

04.04.2024 13:13
      Dzieci z najstarszej grupy założyły w sali zielony ogródek. Posiały koperek, pietruszkę rzeżuchę oraz zasadzily cebulkę.  Teraz czas na obserwacje wzrostu roślin oraz nauka systematycznej pielęgnacji.
    • "Ruch to zdrowie "

18.03.2024 18:21
      Gratulujemy Zosi Marek zajęcia pierwszego miejsca w Miedzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym "Ruch to zdrowie ".  Serdecznie gratulujemy także Marysi i Kubusiowi wykonania pięknych prac.
    • Zawody sportowe w Szkole Podstawowej Nr22

07.03.2024 12:59
      Dzieci z grupy V zdobyły pierwsze miejsce za zawodach sportowych, które odbyły się w Szkole Podstawowej Nr22 w Rzeszowie.

„Dzień Bezpiecznego Internetu” - w grupie Brykających Tygrysków

12.02.2024 20:20
      Dzieci z grupy V obchodziły Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym dniu odwiedził nas Robot Necio, który opowiedział nam o bezpiecznym korzystaniu z Internetu. Na podstawie filmów edukacyjnych pt. „Sieciaki.pl” i „Dzień Bezpiecznego Internetu”-  dowiedzieliśmy się, że nie wolno ufać osobom poznanym w sieci, z Internetu należy korzystać umiarkowanie, należy zgłaszać osobom dorosłym, jeśli coś nas niepokoi w Internecie, należy chronić swoją prywatność oraz szanować innych ludzi w sieci. Robot Necio porozmawiał z nami na temat różnych urządzeń zawierających Internet i opowiedział jak należy z nich korzystać.