• "Brykające Tygryski" na Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Tańców i Przyśpiewek Ludowych

• Dzieci z grupy Brykających Tygrysków pięknie zaprezentował się na imprezie, której organizatorem jest nasze przedszkole. Na scenie Rzeszowskiego Domu Kultury zaprezentowały taniec zbójnicki, do którego świetnie pasowały góralskie stroje. Przedszkolaki były z siebie bardzo dumne i zostały nagrodzone zasłużonymi brawami publiczności oraz pochwałami od pań i rodziców.

• Konkurs Plastyczny „Wielkanocne Rękodzieło”

• Dzieci z grupy: „Leśne ludki”, „Odkrywcy” i „Brykające tygryski” wzięły udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt:  „Wielkanocne Rękodzieło” organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8 w Rzeszowie. Z naszego  przedszkola grupy reprezentowali:grupę III „Leśne Ludki”- Antoś Kuś, grupę IV „Odkrywcy” - Lila Techman i Ola Wiśniowska, grupę V„Brykające tygryski” - Jagódka Baran-Hołowińska i Emilka Miąso. Dzieci wykonały piękne, twórcze i różnorodne prace przestrzenne o tematyce wielkanocnej.

• Aerobik przedszkolaka

• Brykające Tygryski szturmem zdobyły scenę podczas VII Przedszkolnego Przeglądu Muzyczno-Ruchowego "Aerobik Przedszkolaka". Brawurowy występ bardzo spodobał się publiczności, która nagrodziła dzieci gromkimi brawami. Po zejściu ze sceny nasi artyści przyjęli zasłużone gratulacje od rodziców i wielu osób z widowni. BRAWO!

• Pierwszy Dzień Wiosny u Odkrywców

• Jak co roku - 21 marca obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. To doskonała okazja, aby wspólnie świętować nadejście tej pięknej pory roku.  Odkrywcy tego dnia przyszli do przedszkola ubrani na zielono. Dzieci bawiły się doskonale, śpiewały i tańczyły przy skocznej muzyce, rozwiązywały zagadki o wiosennej tematyce, dowiedziały się jak obchodzi się Pierwszy Dzień Wiosny w innych krajach . Odkrywcy z wielkim zaangażowaniem pomagały w wykonaniu kukły Marzanny – symbolu odchodzącej zimy oraz kolorowały Panią Wiosnę.Dzieci zgodnie z tradycją zaśpiewały:

„Marzanno, Marzanno, odpływaj prosimy!

Nie chcemy już więcej żadnych śladów zimy”!

• MISIE poszukują Wiosny

• W piękny słoneczny dzień Misie wyszły na spacer sprawdzić, czy zima definitywnie odeszła. Szukały oznak wiosny: pierwszych kwiatów w ogrodach, pąków na drzewach oraz słuchały radosnego śpiewu ptaków. Po spacerze przedszkolaki zaprosiły uśmiechniętą i radosną Wiosnę do naszej sali. W naszym kąciku przyrody zrobiło się zielono i kolorowo. Jesteśmy pewni, że Wiosna zagości u nas na dobre.