• Dzień kobiet w grupie starszaków

• Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych, 8 marca odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, i wręczyli im małe niespodzianki. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach między innymi w porządkowaniu sali po zabawie.

• "MISIE" ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ KOBIET

•  Dzień Kobiet  to wyjątkowe święto w roku.

W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez pięknych kwiatów... Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień,

a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni:)

• "Najdłuższa Książka Świata"

• Dzieci z grupy IV i V przyjeły zaproszenie od studentów zrzeszonych w Studenckim Kole naukowym Animatorów Kultury Literackiej Dzieci, działającym w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Rzeszowskiego pod opieką Pani prof. ndzw. dr hab. Alicji Ungeheuer-Gołąb,  do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji „Najdłuższa Książka Świata”. Po wysłuchaniu wybranych utworów literackich dzieci z wielkim zaangażowaniem narysowały prace na tegoroczny temat: „Zabawy bohaterów naszych książek”.

• Uczennice czytają Tygryskom

• W środę 28.02.24 grupę Tygrysków odwiedziły dziewczynki ze Szkoły Podstawowej nr 25 – dwie Maje z III klasy. Uczennice przeczytały przedszkolakom dwie bajki pt: „Smerfowa zupa” i „Konik polny i mrówka”. Dziewczynki przygotowały też dla Tygrysków „quiz” dotyczący bajek. Przedszkolakom dobrze udało się wszystko odgadnąć.

• Dzień Dinozaura u "Misiów"

Zapoznawały się z nazwami i wyglądem dinozaurów na podstawie książek, albumów, plakatów, ilustracji czy kącików.
             W sali pojawiły się tyranozaury, triceratopsy czy diplodoki.
             Przedszkolaki brały udział w różnych zabawach ruchowo – naśladowczych czy eksperymentach.
            Dzień Dinozaura upłynął  w przedszkolu na wielkim odkrywaniu, poszukiwaniu i doświadczaniu,
            ale przede wszystkim, na kreatywnej zabawie, która jest istotnym źródłem rozwijania zainteresowań dzieci i kształtowania właściwych postaw.