Zapoznawały się z nazwami i wyglądem di
      • Najmłodsze Przedszkolaki z grupy "Słoneczek" coraz lepiej radzą sobie w przedszkolnej rzeczywistości, a świadczy o tym między innymi ich pierwszy spacer i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Wyjście zostało poprzedzone rozmową na temat zasad zachowania się podczas spaceru i zabaw na świeżym powietrzu. Chwile spędzone na świeżym powietrzu dostarczyły im wiele radości. Dzieci uśmiechnięte wróciły do przedszkola.
      • "Zielony Dzień" w naszym przedszkolu

18.03.2022 07:56

21 marca z okazji Powitania Wiosny, w naszym przedszkolu obchodzić będziemy „Dzień Zielony”.

Prosimy Rodziców o ubranie dzieci w tym dniu na zielono lub założenie zielonych elementów stroju.

Dziękujemy!

• Ważny komunikat

16.03.2022 19:28
      • Konkurs kulinarny

17.03.2022 17:10

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz członków ich rodzin do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym!

FESTIWAL SMAKÓW OBIADOWYCH RZESZOWSKICH PRZEDSZKOLI   PROMUJĄCYCH ZDROWIE”

„Zupy kolorowe, smaczne i zdrowe - źródło cennych witamin”

Cele konkursu:

wzbogacenie wiedzy dzieci na temat zdrowego odżywiania,

wyrabianie prawidłowych nawyków żywieniowych,

rozwijanie zainteresowań kulinarnych,

czerpanie radości ze wspólnych działań – rodzic – dziecko,

rozwijanie kreatywności,

promowanie pasji kulinarnych.

Warunki udziału w konkursie:

1. Konkurs adresowany jest do wszystkich dzieci uczęszczających do przedszkola.

2. Praca konkursowa musi zawierać niżej wymienione wymagania:

zdjęcie dziecka ze zdrową zupą oraz przepisem na tę zupę, którą przygotowało wspólnie z rodzicami lub rodzeństwem (w formacie A4 w pliku WORD)

metryczkę (imię i nazwisko dziecka, nazwa grupy, do której uczęszcza, wiek),

pracę należy dostarczyć do przedszkola w terminie do  31.03.2022 r. (czwartek)

3. Prace będą oceniane pod względem oryginalności i pomysłowości zaprezentowania zdrowej zupy, przedstawienia ciekawych przepisów zgodnie z tematyką festiwalu oraz estetyki wykonania pracy.

4. Oceny poszczególnych prac dokona jury: Przedszkolny Zespół ds. Promocji Zdrowia.

5. Trzy najlepsze prace dzieci, będą reprezentować przedszkole w etapie zewnętrznym.

6. Dla każdego uczestnika konkursu przewidziana jest nagroda oraz pamiątkowy dyplom.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie 😊

• Zmiany w naborze

02.03.2022 13:24

Zgodnie z podpisanym przez Prezesa Rady Ministrów - na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 roku o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 2234) - Zarządzeniem nr 48 z dnia 28 lutego 2022 roku w sprawie wprowadzenia drugiego stopnia alarmowego (stopień BRAVO) na terenie województwa podkarpackiego wprowadza się następujące zmiany w naborze:

Wnioski składane drogą tradycyjną (wersja papierowa bez podpisu elektronicznego) należy przesyłać drogą mailową na adres placówki: dyrektor@pp36.resman.pl

• Ważny komunikat

02.03.2022 13:24

OD DNIA 28.02.2022 GODZ. 23.59

DO DNIA 15.03.2022 GODZ. 23.59

OGŁOSZONO DRUGI STOPIEŃ ALARMOWY BRAVO

Ostrzeżenie ma charakter prewencyjny i jest związane z aktualną dynamiczną sytuacją geopolityczną w Ukrainie oraz wzmożonym ruchem na granicy.

DYREKTOR PRZEDSZKOLA WPROWADZA ZAKAZ WSTĘPU OSOBOM POSTRONNYM.

• Pomoc dla Ukrainy

01.03.2022 20:56
      • Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2022/2023

20.02.2022 13:50