Zapoznawały się z nazwami i wyglądem di
      • Najmłodsze Przedszkolaki z grupy "Słoneczek" coraz lepiej radzą sobie w przedszkolnej rzeczywistości, a świadczy o tym między innymi ich pierwszy spacer i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Wyjście zostało poprzedzone rozmową na temat zasad zachowania się podczas spaceru i zabaw na świeżym powietrzu. Chwile spędzone na świeżym powietrzu dostarczyły im wiele radości. Dzieci uśmiechnięte wróciły do przedszkola.
      • Podziękowanie dla Rady Rodziców!

14.01.2022 22:19

Szanowni Rodzice,

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 36 składają serdeczne podziękowania Radzie Rodziców. Dzięki Państwa zaangażowaniu i hojności udało się wzbogacić naszą przedszkolną garderobę o nowe, piękne sukienki.

Dziękujemy!

• Zabawa karnawałowa

14.01.2022 21:42

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na BAL KARNAWAŁOWY, który odbędzie się w naszym Przedszkolu 4.02.2022roku. Prosimy, aby  każde dziecko miało w tym dniu strój karnawałowy. Podczas zabawy odbędą się konkursy, zagadki, quizy i inne atrakcje. Zaplanowana jest również sesja fotograficzna dla dzieci.

• Wakacje 2021/2022

09.01.2022 09:24

Drodzy Rodzice,

dyżur wakacyjny w roku szkolnym 2021/2022 nasze przedszkole pełni w sierpniu. W lipcu przedszkole bedzie nieczynne.

Zdjęcia z wizyty św. Mikołaja

31.12.2021 09:59
        Informacja dla rodziców

Na stronie www.studiowpaski.pl w zakładce "strefa klienta" (na dole strony), link bezpośredni: https://studiowpaski.pl/strefa-klienta/ są umieszczone zdjęcia z wizyty św. Mikołaja w grupach I,III i IV. Hasło do galerii będzie dostępne w grupach fb lub proszę o kontakt. Cena zdjęć: 3zł małe zdjęcie w formacie 10x15cm 4zł duże w formacie 15x23cm. Aby zamówić zdjęcia proszę wysłać numery zdjęć (zaznaczając jaki format) na adres mailowy kontakt@studiowpaski.pl (można bezpośrednio ze strony kliknąć w zakładkę „kontakt”)

Należną kwotę proszę wpłacać na konto: 91 1750 0012 0000 0000 3615 6767 FOTOGRAFIA Sabina Kruczek

• Świąteczne życzenia

20.12.2021 18:20

Wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom życzymy samego dobra i piękna na czas świąteczny i dni powszednie. Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Radości ze wspólnie spędzonych chwil, ze smaku tradycyjnych potraw i każdej wspólnie odśpiewanej kolędy. A w Nowym Roku 2022 wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

• Wigilia w przedszkolu

13.12.2021 20:31

W dniu 21 grudnia 2021r. odbędzie się w przedszkolu Wigilia dla naszych przedszkolaków. Każda z grup razem ze swoimi wychowawcami będzie celebrować nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. W programie dnia wspólne kolędowanie, życzenia, łamanie się opłatkiem oraz  spożywanie tradycyjnego, wigilijnego posiłku.

• Rzeszów nie zgadza się na SMOG!

10.12.2021 21:28

W ramach działań „Rzeszów nie zgadza się na smog” Stowarzyszenie EKOSKOP, które od lat zajmuje się edukacją ekologiczną, przygotowało krótki film  omawiający rzeszowskie problemy smogowe. Nagranie ma wyjaśnić czym jest smog, skąd się biorą szkodliwe pyły oraz jak ograniczyć poziom zanieczyszczenia.
      • Ważna wiadomość dla grupy V i II

06.12.2021 10:07

Drodzy Rodzice,

pragniemy zapewnić Państwa, że mikołajkowe upominki na pewno nikogo nie ominą.

Święty Mikołaj odwiedzi grupę II "Misie" oraz grupę V "Brykające tygryski"  po powrocie dzieci do przedszkola.

Życzymy dużo zdrowia Państwu oraz naszym przedszkolakom.

• Sobota18.05.2024

Mamo, Tato wolę wodę!" - Wodny Patrol w Zakopanem / 14 sierpnia 2010 /  Zaproszenia / Zakopane / WATRA - Podhalański Serwis Informacyjny