Zapoznawały się z nazwami i wyglądem di
      • Najmłodsze Przedszkolaki z grupy "Słoneczek" coraz lepiej radzą sobie w przedszkolnej rzeczywistości, a świadczy o tym między innymi ich pierwszy spacer i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Wyjście zostało poprzedzone rozmową na temat zasad zachowania się podczas spaceru i zabaw na świeżym powietrzu. Chwile spędzone na świeżym powietrzu dostarczyły im wiele radości. Dzieci uśmiechnięte wróciły do przedszkola.

Przedszkoliada – zajęcia pokazowe

14.11.2022 22:04
        W dniu 16.11.22r. od godziny 9:00 odbendą się zajęcia pokazowe z drużyny kangura PRZEDSZKOLIADA.PL. Zajęcia mają na celu zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami oraz do działania w grupie.
      • GÓRA GROSZA

13.11.2022 13:49

Zapraszamy dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników naszego przedszkola do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji „GÓRA GROSZA”, organizowanej w szkołach, uczelniach
        i przedszkolach w całej Polsce w dniach
        od  listopada 2022r. do 28.02.2023r.

Zbiórka monet będzie prowadzona w holu przedszkola
        w podanym wyżej terminie.

Szczegóły dotyczące akcji znajdują się na stronie:

Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.

„BO JEDEN GROSZ CZYNI RÓŻNICĘ!”
        M.M.
      • Ogłoszenie - "Szkoła do hymnu"

07.11.2022 13:55
        W związku z przystąpieniem  naszego Przedszkola do Ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu", prosimy by dzieci w dniu 10.11.2022r. mialy założony strój galowy.
        Dziękujemy.
      • ZAPROSZENIE NA ZEBRANIE

07.11.2022 10:28
        SERDECZNIE ZAPRASZAMY
        całą Radę Rodziców na  planowane spotkanie, które odbędzie się  w dniu 8.11.2022r. o godzinie 16:30. Z uwagi na ważność poruszanych spraw proszę o niezawodne przybycie.

Przewodniczący Rady Rodziców

07.11.2022 08:33
        Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przekazali 1%
        z podatku na rzecz naszego przedszkola.
        W tym roku uzyskaliśmy kwotę 1 636,00 zł.

• Ogłoszenie!

24.10.2022 19:03

DRODZY RODZICE!

Prosimy o zapisywanie dzieci na dzień 31 października 2022 r. (poniedziałek przed Świętem Wszystkich Świętych).
        Zapisy trwają w dniach od 24.10.2022 r. do 27.10.2022 r.

Ze względów organizacyjnych (zorganizowanie odpowiedniego żywienia i opieki) prosimy o przemyślane zapisy i zgłaszanie ewentualnej rezygnacji.  Zapisanym dzieciom naliczamy dzienną stawkę żywieniową.

Zapisu można dokonywać:
        - bezpośrednio u Pani Intendent lub Pań pełniących dyżur
          w szatni,

- telefonicznie: 17 7483416
        - pocztą elektroniczną: sekretariat@pp36.resman.pl

Z poważaniem,
        Stella Jaworska
        Dyrektor PP36
        Tel. 748-34-21

• DZIEŃ MARCHEWKI

13.11.2022 13:49
        Pomarańczowa marchewka - Puzzle FactoryKażdy z nas jest już gotowy
        na dzień bardzo MARCHEWKOWY.
        Aby było pięnie, zdrowo
        musi być pomarańczowo!!!

W dniu 27.10.2022 (CZWARTEK)  w naszym przedszkolu bedziemy obchodzić
        "DZIEŃ MARCHEWKI".
        Aby ten dzień był wyjątkowy prosimy, aby wszystkie przedszkolaki ubrane były na pomarańczowo lub miały na sobie pomarańczowo-marchewkowy akcent.

Pomarańczowa marchewka - Puzzle FactoryPomarańczowa marchewka - Puzzle FactoryPomarańczowa marchewka - Puzzle Factory
        M.M.

16.10.2022 20:44
        Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty.
        Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym  paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.
        W tym dniu w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez dzieci z grupy Brykających tygrysków, na której zgromadziły się wszystkie dzieci, a przede wszystkim pracownicy przedszkola. Nie zabrakło wierszy, życzeń i piosenek.
         Za ciekawy i udany  występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.
        Po części artystycznej Pani Dyrektor Stella Jaworska, podziękowała małym artystom za piękny występ oraz złożyła serdeczne życzenia, dziękując za trud codziennej pracy wszystkim pracownikom przedszkola.

• Sobota04.05.2024

Mamo, Tato wolę wodę!" - Wodny Patrol w Zakopanem / 14 sierpnia 2010 /  Zaproszenia / Zakopane / WATRA - Podhalański Serwis Informacyjny