Zapoznawały się z nazwami i wyglądem di
      • Najmłodsze Przedszkolaki z grupy "Słoneczek" coraz lepiej radzą sobie w przedszkolnej rzeczywistości, a świadczy o tym między innymi ich pierwszy spacer i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Wyjście zostało poprzedzone rozmową na temat zasad zachowania się podczas spaceru i zabaw na świeżym powietrzu. Chwile spędzone na świeżym powietrzu dostarczyły im wiele radości. Dzieci uśmiechnięte wróciły do przedszkola.

Ogłoszenie - Wigilia

15.12.2022 16:32

Zgodnie z tradycją świąt Bożego Narodzenia zasiadamy z rodziną do Wigilii. Przedszkole to też jedna wielka rodzina, dlatego też 20 grudnia o godzinie 12 odbędzie się uroczysta wigilia, złożymy sobie życzenia, podzielimy się opłatkiem, wspólnie będziemy kolędować przy choince.

Prosimy Rodziców, aby w tym dniu dzieci ubrane były w odświętne stroje i w miarę możliwości przyniosły opłatki. Dziękujemy.

• Jasełka u Brykających Tygrysków

09.12.2022 18:29
        Starszaki zabiorą nas w gorące rejony Bliskiego Wschodu, by przedstawić swoją wersję opowieści, która jest tak dobrze znana, ​​a jednak wciąż na nowo wzrusza
        i inspiruje...

... ZAPRASZAMY

Zbiórka żywności

01.12.2022 23:39
        Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję związaną
        ze zbiórką żywności o długim terminie ważności dla Polaków na Ukrainie. Dzięki zorganizowanej pomocy nasi rodacy
        na Ukrainie będą mogli godnie uczcić Święta Bożego Narodzenia, przygotować polską Wigilię.

Zbiórka trwa od 1-12 grudnia 2022 r.

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

01.12.2022 16:18
        We wtorek 6 grudnia 2022 r. do naszego Przedszkola przybędzie Święty Mikołaj z workami pięknych prezentów.
        Wszystkie Przedszkolaki otrzymają wspaniałe, wymarzone upominki!

20.11.2022 14:38
        25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.
        Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Aby uczcić Święto Pluszowego Misia prosimy, aby tego dnia czyli 25 listopada (piątek) wszystkie przedszkolaki przyniosły
        do przedszkola swojego pluszowego misia.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka - Niebieski Marsz

17.11.2022 13:39
        W dniu 21.11.2022r. (poniedziałek) będzie obchodzony w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Dzieci z grup I, III,IV, V wezmą udział w Niebieskim Marszu. w związku z zaplanowanym wydarzeniem prosimy o przygotowanie dla dziecka ubrania lub elementu w kolorze niebieskim. Dziękujemy.

Bal Karnawałowy dla dzieci 2023!

16.11.2022 13:16
        DRODZY RODZICE!!
        INFORMUJEMY, ŻE 6 LUTEGO 2023 ROKU W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBĘDZIE SIĘ BAL KARNAWAŁOWY!!!
        JUŻ SIĘ NIE MOŻEMY DOCZEKAĆ!!!!
      • Święty Mikołaj dla Hospicjum

16.11.2022 20:31
        Drodzy Rodzice kolejny raz zapraszamy do wzięcia
        udziału w zbiórce dla Podopiecznych Podkarpackiego
        Hospicjum dla Dzieci z okazji Świętego Mikołaja.
        Pomóżmy Mikołajowi wywołać uśmiech na buziach
        dzieci, które każdego dnia walczą o swoje życie
        z nierównym wrogiem.

Zbiórka trwa do 24 listopada 2022r.

M.M.

• Sobota04.05.2024

Mamo, Tato wolę wodę!" - Wodny Patrol w Zakopanem / 14 sierpnia 2010 /  Zaproszenia / Zakopane / WATRA - Podhalański Serwis Informacyjny