Zapoznawały się z nazwami i wyglądem di
      • Najmłodsze Przedszkolaki z grupy "Słoneczek" coraz lepiej radzą sobie w przedszkolnej rzeczywistości, a świadczy o tym między innymi ich pierwszy spacer i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Wyjście zostało poprzedzone rozmową na temat zasad zachowania się podczas spaceru i zabaw na świeżym powietrzu. Chwile spędzone na świeżym powietrzu dostarczyły im wiele radości. Dzieci uśmiechnięte wróciły do przedszkola.
      •  Rzeszowski Budżet Obywatelski 2022

30.10.2021 10:02

Serdecznie Dziękujem Wszystkim, którzy włączyli się do głosowania w sprawie Rzeszowskiego  Budżetu Obywatelskiego  2022 - zadanie nr 7 z kategorii 1 „Doposażenie rzeszowskich przedszkoli w urządzenia rekreacyjne na place zabaw”. Informujemy, że zadanie zostało przyjęte do realizacji!

Życzenia dla dzieci

19.09.2021 18:49
        Dzień przedszkolaka

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

20.09.2021 14:48

Infolinia dla rodziców i nie tylko... 800 800 605

Już działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i rodziców. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów oraz prawników. Wsparcie można otrzymać także za pośrednictwem kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl.

Celem infolinii jest profilaktyka problemów dzieci i młodzieży, w tym następstw izolacji rówieśniczej spowodowanych stanem epidemii COVID-19. Istotne jest również odpowiednie wsparcie rozwoju psychofizycznego dzieci i młodzieży w ramach prowadzenia przez specjalistów infolinii interwencyjno-informacyjnej.

Bądź odpowiedzialnym Rodzicem!

16.09.2021 10:06
        Ważny komunikat!

Drodzy Rodzice!

Przypominamy, że w trosce o zdrowie innych dzieci, wychowawców oraz pracowników placówki  do przedszkola przyprowadzamy wyłącznie dzieci zdrowe, bez żadnych objawów chorobowych tj. gorączka,  katar, kaszel, ból gardła, wysypka, ból brzucha. W przypadku takich objawów bezwzględnie należy pozostawć dziecko w domu!

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2022 - Przedszkola

08.09.2021 10:36

Drodzy Rodzice,

na stronie Urzędu Miasta Rzeszowa https://rbo.erzeszow.pl/projekty ukazała się lista propozycji, na które będzie można głosować w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2022.

Zadania, podobnie jak w poprzednich latach są w trzech kategoriach: miejskiej, osiedlowej i kulturalnej.

W ramach propozycji zadania miejskiego zachęcamy do głosowania na zadanie nr 7 z kategorii I ogólnomiejskiej: „Doposażenie rzeszowskich przedszkoli w urządzenia rekreacyjne na place zabaw”

7. Doposażenie rzeszowskich przedszkoli w urządzenia rekreacyjne na place zabaw (1 000 000 zł.)

Głosowanie odbywa się w dniach od 10 września do 8 października 2021 r.

O wyborze zadań do realizacji decydują w drodze głosowania mieszkańcy Rzeszowa. Fakt zamieszkiwania na terenie miasta Rzeszowa weryfikowany jest na podstawie oświadczenia, zawartego w karcie do głosowania.

Głosowanie przeprowadza się w formie:

1. elektronicznej – za pośrednictwem elektronicznej karty do głosowania, zamieszczonej na stronie internetowej https://rbo.erzeszow.pl/voting/absence

2. papierowej – za pośrednictwem karty go głosowania, możliwej do pobrania z BIP-u, bądź w punkcie do głosowania, wrzuconej osobiście do urny w punkcie do głosowania, po weryfikacji tożsamości osoby głosującej, przeprowadzonej przez pracownika Urzędu Miasta Rzeszowa, na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem”.

Liczymy na Państwa głosy!

Zebranie organizacyjne

01.09.2021 20:15

Szanowni Rodzice,

informujemy, że w naszym przedszkolu odbędą się zebrania organizacyjne dla Rodziców. Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, spotkania odbędą się w poszczególnych grupach, w wyznaczonym dniu i godzinie. Prosimy o przybycie jednego rodzica/opiekuna dziecka i przypominamy o obowiązku posiadania maseczki oraz zachowania dystansu społecznego. Na zebraniach będą poruszone najważniejsze sprawy związane z organizacją nowego roku szkolnego 2021/2022.

07.09. 2021r. (wtorek)       grupa III  godz.16:00

07.09. 2021r. (wtorek)       grupa II   godz. 16:30

08.09.2021r. (środa)          grupa I     godz. 16:00

08.09.2021r. (środa)          grupa IV  godz. 16:30

09.09. 2021r. (czwartek)   grupa V    godz. 16:00

01.09.2021 07:34

Szanowni Rodzice,

miło nam poinformować Państwa, że nasze przedszkole posiada nową pomoc dydaktyczną- monitor interaktywny. Ten wspaniały sprzęt nie mógłby zostać zakupiony bez Państwa wydatnej pomocy. Rada Rodziców przekazała bowiem prawie połowę kwoty potrzebnej na ten cel.

Wszystkie przedszkolaki oraz  pracownicy przedszkola serdecznie dziękują Rodzicom za wsparcie.

•  Witamy  w nowym roku szkolnym 2021/2022

01.09.2021 07:39

Drodzy Rodzice, kochane Dzieci,

za nami czas beztroskich, radosnych wakacji. Przed nami nowy rok szkolny pełen  przygód, wesołych zabaw, ciekawych doświadczeń. Szczególnie serdecznie witamy  najmłodszych wychowanków, którzy po raz pierwszy przekroczą progi naszego przedszkola.  Wszystkim przedszkolakom życzymy sukcesów w nauce, uśmiechu,  radości w zdobywaniu wiedzy, wesołej zabawy i wspaniałych przyjaźni, zaś Rodzicom życzymy  owocnej współpracy z przedszkolem.

• Sobota18.05.2024

Mamo, Tato wolę wodę!" - Wodny Patrol w Zakopanem / 14 sierpnia 2010 /  Zaproszenia / Zakopane / WATRA - Podhalański Serwis Informacyjny