Zapoznawały się z nazwami i wyglądem di
      • Najmłodsze Przedszkolaki z grupy "Słoneczek" coraz lepiej radzą sobie w przedszkolnej rzeczywistości, a świadczy o tym między innymi ich pierwszy spacer i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Wyjście zostało poprzedzone rozmową na temat zasad zachowania się podczas spaceru i zabaw na świeżym powietrzu. Chwile spędzone na świeżym powietrzu dostarczyły im wiele radości. Dzieci uśmiechnięte wróciły do przedszkola.
      • UWAGA! RODZICE DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA

23.06.2022 21:21

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci nowo przyjętych na pierwsze zebranie organizacyjne w roku szkolnym 2022-2023 w dniu 30.06.2022r. godz. 15:30 (czwartek).

Plan zebrania:

1.   Spotkanie ogólne ze wszystkimi Rodzicami na sali ruchu.

2.   Spotkanie z wychowawcami grup.

Dyrektor i Nauczyciele – wychowawcy.

• Wyjazd do kina

08.06.2022 08:18

Zapraszamy wszystkie dzieci w dniu 14 czerwca 2022r. (wtorek ) na wyjazd do kina „Zorza”, na bajkę pod tytułem „Dogtanian. Psi muszkieterier”. Wyjazd z przedszkola o godz. 8:30. Prosimy o przyprowadzenie dzieci w tym dniu do godz. 7:45.

• „Pożegnania nadszedł czas…”

01.06.2022 19:51

Serdecznie zapraszamy Rodziców

dzieci z grupy „Odkrywców”
        w dniu 22.06.2022r.

i „Brykających tygrysków”
        w dniu 23.06.2022r.

na uroczyste zakończenie

edukacji przedszkolnej 6- latków,

które odbędzie się

o godz. 15.30.

• Wycieczka

25.05.2022 15:31

W dniu 30 maja 2022r. tj. poniedziałek odbędzie się wycieczka autokarowa do „Edukacyjnej Zagrody Szmer” w Godowej.

Prosimy o przyprowadzenie dzieci w tym dniu do godz. 7:45, śniadanie będzie podane ok. godz. 8:00. Orientacyjne godziny wyjazdu oraz powrotu  zaplanowane są w godz. 8:30 – 14:00. Po powrocie do przedszkola będzie podane drugie danie. W trakcie wycieczki zapewniony jest posiłek dla dzieci.

Uczestników wycieczki obowiązuje odpowiedni strój dostosowany do warunków atmosferycznych.

Należy unikać zabierania nadmiernej ilości jedzenia na drogę, przede wszystkim wszelkiego rodzaju chipsów, paluszków, słodyczy oraz sztucznie słodzonych napojów gazowanych itp.

Tylko Rodzic  dziecka cierpiącego na chorobę lokomocyjną, może podać  przed podróżą odpowiednie środki farmakologiczne.

W przypadku wyjątkowo niekorzystnych warunków atmosferycznych wycieczka nie odbędzie się.

Zaproszenie na Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

17.05.2022 20:51

Drodzy Rodzice!

Zbliżają się wielkie święta – Dzień Matki (26 maja) oraz
        Dzień Ojca (23 czerwca).

W związku z tym Przedszkolaki  wraz z wychowawczyniami
        pragną zaprosić
        wszystkie Mamusie i wszystkich Tatusiów
        na wspólne świętowanie połączone z występami artystycznymi dzieci

Grupa I „Słoneczka” – 24 maja  (wtorek) o godz. 15:30
        Grupa II „Misie”25 maja  (środa) o godz. 15:30
        Grupa III „Leśne ludki”23 maja (poniedziałek) o godz. 15:30
        Grupa IV „Odkrywcy”26 maja (czwartek) o godz. 15:30
        Grupa V „Brykające tygryski”27 maja (piątek) o godz. 15:30

• Życzenia Wielkanocne

13.04.2022 16:22

Na nadchodzące Święta Wielkanocne

wszystkim Dzieciom i Rodzicom

życzymy dużo zdrowia, wiary,

pozytywnego myślenia, nadziei na lepsze jutro.

Niech chwile spędzone w gronie najbliższych

dodają wszystkim otuchy

I pozwolą przezwyciężyć wszystkie trudności.

• Informacja dla Rodziców

30.03.2022 17:18

Drodzy Rodzice!

Miło nam poinformować Państwa, że dzięki głosowaniu w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021,   KATEGORIA I NR PROJEKTU 8

Modernizacja infrastruktury miejskiej poprzez zakup oczyszczaczy powietrza dla rzeszowskich przedszkolaków -CZYSTE POWIETRZE – ZDROWE ODDYCHANIE

Do naszego przedszkola  trafiły 3 oczyszczacze powietrza. Dzięki oczyszczaczom dzieci będą mogły codziennie bawić się i relaksować wdychając czystsze powietrze.

18.03.2022 09:59

Numer Dziecięcego Telefonu Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12, pod którym także dyżuruje psycholog biegle posługujący się językiem ukraińskim (można też uzyskać wsparcie w języku rosyjskim).

• Sobota04.05.2024

Mamo, Tato wolę wodę!" - Wodny Patrol w Zakopanem / 14 sierpnia 2010 /  Zaproszenia / Zakopane / WATRA - Podhalański Serwis Informacyjny