Zapoznawały się z nazwami i wyglądem di
      • Najmłodsze Przedszkolaki z grupy "Słoneczek" coraz lepiej radzą sobie w przedszkolnej rzeczywistości, a świadczy o tym między innymi ich pierwszy spacer i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Wyjście zostało poprzedzone rozmową na temat zasad zachowania się podczas spaceru i zabaw na świeżym powietrzu. Chwile spędzone na świeżym powietrzu dostarczyły im wiele radości. Dzieci uśmiechnięte wróciły do przedszkola.
      • Świąteczne Miasteczko na rzeszowskim Rynku

02.12.2021 08:31

Bożonarodzeniowy klimat zagości na rzeszowskim Rynku już od 4 grudnia. Na przybyłych czeka szereg wyjątkowych atrakcji, w tym codziennie między innymi regionalne jadło i lokalne rękodzieło, diabelski młyn, karuzela, śnieżna zjeżdżalnia, domek Mikołaja i klimatyczne dekoracje.

4 grudnia podczas oficjalnego otwarcia uruchomione zostaną także świąteczne iluminacje i odsłonięta Rzeszowska Szopka. W programie także koncerty kolęd i pastorałek, pokaz rzeźbienia w lodzie, Multi Visual Show.

5 grudnia Świąteczne Miasteczko odwiedzi Mikołaj w towarzystwie postaci z bajek, a 17 grudnia odbędzie się Wigilia Miejska z ciepłym poczęstunkiem. Spożywanie posiłków umilą występ chóru i pokaz laserów.

Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie to także koncerty, kino plenerowe, czytanie baśni czy świąteczne warsztaty dla najmłodszych.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie:

• Spotkanie z Mikołajem

30.11.2021 22:54

W tym roku wszystkie dzieci z naszego  przedszkola były wyjątkowo grzeczne dlatego  Święty  Mikołaj odwiedzi  nas
         2-krotnie:

- 1.12.2021r. – Św. Mikołaj  wspomagany przez  Radę   Osiedla

- 6.12.2021r. – Św. Mikołaj  wspomagany przez Radę  Rodziców

W każdym z tych dni będą robione pamiątkowe zdjęcia.

• PODZIĘKOWANIE!

30.11.2021 20:52

Drodzy Rodzice,

Nasze Przedszkole przekazało Mikołajowe dary do Podkarpackiego Hospicjum Dla Dzieci. Dziękujemy za wielkie serca i okazaną pomoc, jesteśmy dumni, że mogliśmy dzięki Państwu przekazać wraz z wieloma prezentami, Wasze serca i wywołać niejeden uśmiech na twarzach dzieci. To dzięki Wam, dzieci które los skazał na pobyt w hospicjum otrzymały dary i to Wam należą się największe podziękowania.

Dziękujemy serdecznie. Pomagajmy dalej razem!

PODZIĘKOWANIE MIKOŁAJKOWE

Q/view?usp=sharing

Konsultacje dla Rodziców

29.11.2021 19:17
        Spotkanie ze specjalistą

Szanowni Państwo,

W dniu 7 grudnia (wtorek) w godzinach od 8:00 do 12:00 w przedszkolu będą odbywać się konsultacje ze specjalistą, których celem będzie udzielenie dzieciom pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz pomoc rodzicom związana z wychowaniem i kształceniem dzieci.

Chętne osoby zgłaszają się do wychowawców grup do najbliższego czwartku tj. 2 grudnia. W piątek wychowawcy przekażą zakwalifikowanym rodzicom informację o godzinie wyznaczonej na konsultacje.

• Zbiórka dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci

21.11.2021 21:09

Dzyń, dzyń, dzyń, dzwonią dzwonki sań,

co za radość gdy prezenty można dzieciom dać…

Wspaniali Pomocnicy św. Mikołaja poszukiwani!

Organizujemy w naszym przedszkolu zbiórkę podarunków dla podopiecznych Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w akcji!

Zbiórka trwa do 26 listopada 2021 r.

• „Szkoła do hymnu” 2021

10.11.2021 08:44

Nasze przedszkole bierze udział w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Jest to akcja, podczas której szkoły, przedszkola i placówki oświatowe odśpiewają „Mazurka Dąbrowskiego”. Hymn śpiewany jest w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości – 10 listopada, o godz. 11.11.

Szkoła Pamięta 2021

28.10.2021 19:50

Starszaki z naszego przedszkola uczesniczą w akcji  Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta”. Akcja odbywa się w okresie, w którym w sposób szczególny wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. W ten sposób inicjatywa nawiązuje do polskiej tradycji świąt zadusznych.

Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.

23.10.2021 08:15

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przekazali swój 1% podatku dla Przedszkola Publicznego Nr 36.
        Uzyskana kwota
        5 914,00 zł. zostanie wykorzystana na doposażenie naszego przedszkola.

• Sobota18.05.2024

Mamo, Tato wolę wodę!" - Wodny Patrol w Zakopanem / 14 sierpnia 2010 /  Zaproszenia / Zakopane / WATRA - Podhalański Serwis Informacyjny