• Konkurs Plastyczny „Zdrowie z przedszkolnej książeczki”

19.12.2023 18:27
      Iga z grupy V „Brykające Tygryski” zajęła I miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Zdrowie z przedszkolnej książeczki” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 43 w Rzeszowie. Idze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
    • „Aktywny Przedszkolak”

19.12.2023 18:25
      Dzieci z grupy V „Brykające Tygryski” zakończyły udział w Programie Sportowym „Aktywny Przedszkolak 2023”. Za kreatywny i energiczny udział w zajęciach sportowych wszystkie dzieci dostały złote medale i dyplomy.
    • Mini Olimpiada Przedszkolaka

06.11.2023 09:39

W dniu 25.10.23 w Zespole Szkół Sportowych w Rzeszowie odbyła się Mini Olimpiada Przedszkolaka. Ideą programu było propagowanie aktywności fizycznej wśród przedszkolaków, podnoszenie sprawności fizycznej oraz kształtowanie odpowiednich nawyków i postaw sportowych w tym zdrowego stylu życia.
    • Jesienne witaminki

24.10.2023 19:17

Dzieci z grupy V "Brykające tygryski" dzięki swoim rodzicom zgromadziły w kąciku przyrody kosz różnorodnych warzyw i owoców. Dzieci mogły poznawać je różnymi zmysłami. Rozróżniały ich kształty, barwę, zapach, dowiedziały się dlaczego tak ważne jest spożywanie warzyw i owoców. Dowiedziały się co to są witaminy, w których warzywach i owocach można znaleźć witaminę A, B, C i D oraz dlaczego są ważne dla zdrowia.

• Zdrowe napoje na lato.

16.06.2023 16:24
      Misie przygotowują zdrowy,orzeźwiający napój na letnią pogodę oraz poznają smaki pierwszych owoców lata.