„Aktywny Przedszkolak 2023”- dzieci z grupy IV „Odkrywcy”

04.06.2023 22:43
      Dzieci z grupy IV „Odkrywcy” przez trzy miesiące brały udział w zajęciach sportowych „Aktywny przedszkolak” realizowanych przez Zespół Szkół Sportowych - Międzyprzedszkolny Ośrodek Sportowy w Rzeszowie. W przedszkolu ulubione przez dzieci zajęcia prowadziła pani Dominika. Przedszkolaki ochoczo  ćwiczyły sprawność ruchową a przy tym świetnie się bawiły

Udział przedszkolaków w kampanii ROWEROWY MAJ

10.05.2023 18:48
         ROWEROWY MAJ to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia  i zrównoważoną mobilność wśród dzieci.
      W tegorocznej edycji kampanii bierze udział 103 dzieci z naszego przedszkola.

Pyszne i zdrowe szaszłyki owocowe

30.04.2023 17:50
      W ubiegłym tygodniu w grupie "Odkrywcy" było smacznie, a przede wszystkim zdrowo, gdyż piątkowe przedpołudnie minęło nam na przygotowaniu pysznych owocowych szaszłyków. Dzieci samodzielnie myły owoce, kroiły na kawałki, a następnie nadziewały na patyczki swoje ulubione owoce. Przygotowanie deseru dało dzieciom wiele satysfakcji, uświadamiając jednocześnie jak ważną rolę odgrywają witaminy w właściwym funkcjonowaniu naszego organizmu.

Dzień zdrowia w grupie III "Leśne ludki"

18.04.2023 15:48
      Dzieci z okazji Dnia Zdrowia przypomniały sobie o zasadach higieny, prowadzeniu zdrowego trybu życia oraz właściwego odżywiania się.

"Wiemy co zdrowe"

22.02.2023 18:09
      Przedszkolaki z grupy IV  "Odkrywcy" zapoznały się z zawodem kucharza, poznały pojęcia: książka kucharska, przepis, oglądały książki kucharskie i opowiadały o swoich ulubionych potrawach. Nie zabrakło również zabaw edukacyjnych oraz pogadanki na temat zdrowego odzywiania.