Zapoznawały się z nazwami i wyglądem di
      • Najmłodsze Przedszkolaki z grupy "Słoneczek" coraz lepiej radzą sobie w przedszkolnej rzeczywistości, a świadczy o tym między innymi ich pierwszy spacer i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Wyjście zostało poprzedzone rozmową na temat zasad zachowania się podczas spaceru i zabaw na świeżym powietrzu. Chwile spędzone na świeżym powietrzu dostarczyły im wiele radości. Dzieci uśmiechnięte wróciły do przedszkola.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka - Niebieski Marsz

17.11.2022 13:39
        W dniu 21.11.2022r. (poniedziałek) będzie obchodzony w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Dzieci z grup I, III,IV, V wezmą udział w Niebieskim Marszu. w związku z zaplanowanym wydarzeniem prosimy o przygotowanie dla dziecka ubrania lub elementu w kolorze niebieskim. Dziękujemy.

Bal Karnawałowy dla dzieci 2023!

16.11.2022 13:16
        DRODZY RODZICE!!
        INFORMUJEMY, ŻE 6 LUTEGO 2023 ROKU W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBĘDZIE SIĘ BAL KARNAWAŁOWY!!!
        JUŻ SIĘ NIE MOŻEMY DOCZEKAĆ!!!!
      • Święty Mikołaj dla Hospicjum

16.11.2022 20:31
        Drodzy Rodzice kolejny raz zapraszamy do wzięcia
        udziału w zbiórce dla Podopiecznych Podkarpackiego
        Hospicjum dla Dzieci z okazji Świętego Mikołaja.
        Pomóżmy Mikołajowi wywołać uśmiech na buziach
        dzieci, które każdego dnia walczą o swoje życie
        z nierównym wrogiem.

Zbiórka trwa do 24 listopada 2022r.

M.M.

Przedszkoliada – zajęcia pokazowe

14.11.2022 22:04
        W dniu 16.11.22r. od godziny 9:00 odbendą się zajęcia pokazowe z drużyny kangura PRZEDSZKOLIADA.PL. Zajęcia mają na celu zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami oraz do działania w grupie.
      • GÓRA GROSZA

13.11.2022 13:49

Zapraszamy dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników naszego przedszkola do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji „GÓRA GROSZA”, organizowanej w szkołach, uczelniach
        i przedszkolach w całej Polsce w dniach
        od  listopada 2022r. do 28.02.2023r.

Zbiórka monet będzie prowadzona w holu przedszkola
        w podanym wyżej terminie.

Szczegóły dotyczące akcji znajdują się na stronie:

Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.

„BO JEDEN GROSZ CZYNI RÓŻNICĘ!”
        M.M.
      • Ogłoszenie - "Szkoła do hymnu"

07.11.2022 13:55
        W związku z przystąpieniem  naszego Przedszkola do Ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu", prosimy by dzieci w dniu 10.11.2022r. mialy założony strój galowy.
        Dziękujemy.
      • ZAPROSZENIE NA ZEBRANIE

07.11.2022 10:28
        SERDECZNIE ZAPRASZAMY
        całą Radę Rodziców na  planowane spotkanie, które odbędzie się  w dniu 8.11.2022r. o godzinie 16:30. Z uwagi na ważność poruszanych spraw proszę o niezawodne przybycie.

Przewodniczący Rady Rodziców

07.11.2022 08:33
        Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przekazali 1%
        z podatku na rzecz naszego przedszkola.
        W tym roku uzyskaliśmy kwotę 1 636,00 zł.

• Czwartek16.05.2024

Mamo, Tato wolę wodę!" - Wodny Patrol w Zakopanem / 14 sierpnia 2010 /  Zaproszenia / Zakopane / WATRA - Podhalański Serwis Informacyjny