Zapoznawały się z nazwami i wyglądem di
      • Najmłodsze Przedszkolaki z grupy "Słoneczek" coraz lepiej radzą sobie w przedszkolnej rzeczywistości, a świadczy o tym między innymi ich pierwszy spacer i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Wyjście zostało poprzedzone rozmową na temat zasad zachowania się podczas spaceru i zabaw na świeżym powietrzu. Chwile spędzone na świeżym powietrzu dostarczyły im wiele radości. Dzieci uśmiechnięte wróciły do przedszkola.
      • OGŁOSZENIE DZIEŃ BABCI I DZIADKA - WSZYSTKIE GRUPY WIEKOWE

03.01.2023 21:29

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy najukochańsze Babcie
        i Dziadków naszych przedszkolaków na występy wnucząt z okazji Dnia Babci i Dziadzia, które odbędą się w następującyh dniach i godzinach:

10.01.2023r.Grupa V  "Brykające tygryski" - gdzina 10:30
        11.01.2023r.Grupa I "Słoneczka" - godzina 9:30
        11.01.2023r.Grupa III "Leśne Ludki" - godzina 11:00
        12.01.2023r.Grupa II "Misie" - godzina 9:30
        12.01.2023r.Grupa IV "Odkrywcy" - godzina 11:00

• Drodzy Rodzice i Przyjaciele naszego przedszkola!

21.12.2022 10:21

Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu. Niech świąteczny nastrój pozostanie w naszych sercach jak najdłużej.
        Niech wszystkie dni nowego 2023 roku będą tak piękne i szczęśliwe jak wigilijna wieczerza.
        Ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, pomyślności, pogody ducha i spełnienia marzeń życzą:

Wesołych Świąt !

Życzy Dyrektor i pracownicy Publicznego Przedszkola Nr 36

• Wyniki konkursu plastycznego "Nieco zapomniane, ale znane bajki"

03.01.2023 21:30
        Miło nam przedstawić zwycięzców i wyróżnionych w naszym bajkowym konkursie dla rzeszowskich przedszkoli.
        W kategorii wiekowej pięcio- i sześciolatków nagrody otrzymali:
        Ireneusz Matyszek (Przedszkole Publiczne nr 5),
        Aleksandra Pyrzak (Przedszkole Publiczne nr 11),
        Oliwia Mazur (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8),
        wyróżnienie w tej kategorii otrzymał
        Jan Kubas (Przedszkole Publiczne nr 33).
        Nagrodzeni w kategorii dzieci trzy- i czteroletnich to:
        Alina Lenart  (Przedszkole Publiczne nr 39),
        Oliwia Ludwik  (Przedszkole Publiczne nr 20)
        Antonina Wójcik  (Przedszkole Publiczne nr 39).
        Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych pomysłów i wykonania prac.
        Nagrody zostaną dostarczone w najbliższym tygodniu.

Ogłoszenie - Wigilia

15.12.2022 16:32

Zgodnie z tradycją świąt Bożego Narodzenia zasiadamy z rodziną do Wigilii. Przedszkole to też jedna wielka rodzina, dlatego też 20 grudnia o godzinie 12 odbędzie się uroczysta wigilia, złożymy sobie życzenia, podzielimy się opłatkiem, wspólnie będziemy kolędować przy choince.

Prosimy Rodziców, aby w tym dniu dzieci ubrane były w odświętne stroje i w miarę możliwości przyniosły opłatki. Dziękujemy.

• Jasełka u Brykających Tygrysków

09.12.2022 18:29
        Starszaki zabiorą nas w gorące rejony Bliskiego Wschodu, by przedstawić swoją wersję opowieści, która jest tak dobrze znana, ​​a jednak wciąż na nowo wzrusza
        i inspiruje...

... ZAPRASZAMY

Zbiórka żywności

01.12.2022 23:39
        Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję związaną
        ze zbiórką żywności o długim terminie ważności dla Polaków na Ukrainie. Dzięki zorganizowanej pomocy nasi rodacy
        na Ukrainie będą mogli godnie uczcić Święta Bożego Narodzenia, przygotować polską Wigilię.

Zbiórka trwa od 1-12 grudnia 2022 r.

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

01.12.2022 16:18
        We wtorek 6 grudnia 2022 r. do naszego Przedszkola przybędzie Święty Mikołaj z workami pięknych prezentów.
        Wszystkie Przedszkolaki otrzymają wspaniałe, wymarzone upominki!

20.11.2022 14:38
        25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.
        Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Aby uczcić Święto Pluszowego Misia prosimy, aby tego dnia czyli 25 listopada (piątek) wszystkie przedszkolaki przyniosły
        do przedszkola swojego pluszowego misia.

• Czwartek16.05.2024

Mamo, Tato wolę wodę!" - Wodny Patrol w Zakopanem / 14 sierpnia 2010 /  Zaproszenia / Zakopane / WATRA - Podhalański Serwis Informacyjny