Zapoznawały się z nazwami i wyglądem di
      • Najmłodsze Przedszkolaki z grupy "Słoneczek" coraz lepiej radzą sobie w przedszkolnej rzeczywistości, a świadczy o tym między innymi ich pierwszy spacer i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Wyjście zostało poprzedzone rozmową na temat zasad zachowania się podczas spaceru i zabaw na świeżym powietrzu. Chwile spędzone na świeżym powietrzu dostarczyły im wiele radości. Dzieci uśmiechnięte wróciły do przedszkola.
        • REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

• 14.02.2024 11:12
        • Nabór do Przedszkola na rok szkolny 2024/2025 obywa się w następujących etapach:

I ETAP – składanie deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego, który trwa od 12.02.2024 r. od godziny 8.00 do 21.02.2024 r. do godziny 15.00
          DOTYCZY DZIECI, KTÓRE JUŻ UCZĘSZCZAJĄ
          DO PRZEDSZKOLA.

Karty kontynuacji wychowania przedszkolnego zostaną przekazane przez nauczycielki z poszczególnych grup.Rodziców prosimy o ich wypełnienie i dostarczenie
          w terminie
          12.02.2024 r. – 21.02.2024 r.

II ETAP, który trwa od 26.02.2024 r. od godziny 9.00
          do 8.03.2024 r. do godziny 15.00, dotyczy dzieci nowych,
          UBIEGAJĄCYCH SIĘ O PRZYJĘCIE OD 1.09.2024 r.

i odbywa się drogą elektroniczną.

Po wprowadzeniu danych drogą online należy wniosek wydrukować, podpisać przez obojga rodziców
          i wraz z DOKUMENTAMI potwierdzającymi dane
          we wniosku dostarczyć do placówki PIERWSZEGO WYBORU.

Harmonogram rekrutacji do Przedszkola: https://drive.google.com/file/d/1iqhWgkXcRe9DkvzKs3CD3i5-Z0_1Yzge/view?usp=drive_link

Karta kontynuacji: https://drive.google.com/file/d/12qDmSE8DBUxC1g9SBYxC4DKckBCm4tuT/view?usp=sharing

• Czwartek16.05.2024

Mamo, Tato wolę wodę!" - Wodny Patrol w Zakopanem / 14 sierpnia 2010 /  Zaproszenia / Zakopane / WATRA - Podhalański Serwis Informacyjny